Zapisz się na grę miejską zaznaczając jedno lub kilka wydarzeń w Warszawie

Warszawska Gra Miejska to wspaniała okazja, by poznać swoje miasto lepiej niż kiedykolwiek! Jest to niezapomniane doświadczenie i możesz je przeżywać sam lub z rodziną, a nawet ze znajomymi. Gra

0 Comments

Warszawska Gra Miejska to wspaniała okazja, by poznać swoje miasto lepiej niż kiedykolwiek! Jest to niezapomniane doświadczenie i możesz je przeżywać sam lub z rodziną, a nawet ze znajomymi.

Gra polega na tym, że musisz odnaleźć w całym mieście rozmaite wydarzenia. Jednym z nich może być zwiedzanie Muzeum Narodowego w Warszawie, a także Krakowskie Przedmieście i Starówka. Możesz również uczestniczyć w festiwalu filmowym, czyli Warsaw Film Festival. A jeśli jesteś fanem muzyki, to czeka na ciebie Muzyczny Warsaw!

Zapisy trwają do końca października, więc nie możesz przegapić tej okazji – koniecznie wybierz coś dla siebie i ciesz się piękną Warszawą! Więcej informacji odnośnie gry miejskiej można uzyskać pod numerem +48 123 45 67 89 lub siedemdziewięćdwa trzy cztery pięć sześć osiem dziewięć zero.

Warszawskie gry miejskie są świetną okazją, aby odkryć swoje miasto w szczególny sposób! Możesz wybrać jedno lub kilka wydarzeń w Warszawie, by doświadczyć przygody, poznawać nowe miejsca i poznawać ludzi. Czy jesteś miłośnikiem historii, koneserem kultury lub zapalonym turystą, zapisanie się na grę miejską to dosKONAŁA okazja do przeżycia czegoś niewiarygodnego bez wychodzenia z domu!

Jednym z wydarzeń dostępnych na grze miejskiej jest otwarta oddzielnie dla fanów sportu – bieg rozszerzenia szlaku GULAG. Przebiega on od Starego Miasta do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych i będzie składał się ze specjalnie przygotowanymi punktami edukacyjnymi po drodze. Dodatkowo, biorąc udział w Biegu Rozszerzona Szlaku GULAG będzie miała możliwość uczestniczenia w spotkaniach live z lokalnymi ekspertami i grupowych spotkaniach z rogiem plantacji.

Kolejną atrakcją w ramach gry miejskiej są ćwiczenia warszawskich kryminałów. Rozgrywana jest ona w kilku lokalizacjach, gdzie podejmujesz zadania i zagadki dotyczące Marka Gigana i serii jego bestsellerów „Warszawa Gangster”. W trakcie aktywności po wymagającej trasie, biorcy gry będzie mieli możliwość postani sił Planety Akwareli, położonego nad Wisłą oraz poprzesuitajwraz z muzykruncentrenasomsomieskeira inspowredparku.

Warszawa to miasto, które oferuje wiele możliwości będące doskonałym sposobem na spędzenie czasu i czerpanie z różnorodnych atrakcji. Aby ułatwić znalezienie idealnej aktywności dla siebie i swoich bliskich, organizowana jest gra miejska „Zaznacz Warszawę”.

To wspaniała okazja do poznania miasta od trochę innej strony, można odwiedzić wydarzenia z kręgu kultury, szeroko pojmowanej rozrywki, a nawet trochę sportu. Gracze mogą przemieszczać się po różnych dzielnicach warszawskiej mapy samodzielnie lub w grupie, by samodzielnie lub wraz ze znajomymi odkrywać to co Warszawa ma do zaoferowania.

Gry rozgrywane są cyklicznie, tak więc można brać udział w tej samej grze ponownie. Powrót do gry tworzy coraz to nowe wrażenia oraz poznajemy nowy Praga lub Mokotów.

Wszystko co należy zrobić aby wziąć udział to zarejestrowanie się online na stronie, wpisanie adresu mailowego oraz opłacenie składki rejestracyjnej. Po otrzymaniu numeru rejestracyjnego gracze są informowani regularnie o listach udostępnionych miejsc i wydarzeń przedstawionych w grze.

Świat stoi przed nami otworem – jeśli chodzi o atrakcje miejskiego życia, takie jak gry miejskie. Warsaw Games to jedna z wielu inicjatyw, która daje możliwość zapisania się na wyzwania w Warszawie. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć jazdy samochodem po najpiękniejszych trasach Warszawy i poznania jej cudownych ludzi. Na początek, wszyscy zgłaszający ustawią swoje profile i otrzymają podstawowe informacje o grze.

Następnie, każdy begining game, może wybrać jeden lub kilka wydarzeń z listy dostarczonej przez Warsaw Games. Mogą to być różnego rodzaju wyzwania, takie jak warsztaty gastronomiczne polegające na gotowaniu regionalnych potraw, konkurencje sportowe na stacji mostów oraz akcje społeczne i inne aktywności twórcze.

Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania lokalnych twórców sztuki, muzykantów, architektów i innych specjalistów odpowiedzialnych za rozwój miejskich projektów. Aby utrzymać pozytywny nastrój potrzebny do odpowiedniego przeżycia tego typu gier, organizatorzy zadbali o wybór odpowiednich paneli dyskusyjnych i warsztatów tematycznych, a także o zorganizowanie strefy relaksu. Taka gra miejska po prostu przeniesie uczestników do świata pełnego nowych możliwości i przygody!