Organizujemy lokalne gry i zabawy dla dzieci i rodziców w Warszawie – sprawdź harmonogram

Warszawa stoi przed nami i ma wiele do zaoferowania! Szeroki wachlarz lokalnych gier i zabaw dla dzieci i rodziców to tylko jedno z wielu możliwych dla tego miasta. W tym

0 Comments

Warszawa stoi przed nami i ma wiele do zaoferowania! Szeroki wachlarz lokalnych gier i zabaw dla dzieci i rodziców to tylko jedno z wielu możliwych dla tego miasta. W tym miesiącu organizujemy cykl lokalnych gier i zabaw, które pozwolą rodzicom i ich dzieciom spędzić ze sobą czas radiem. Harmonogram jest następujący:

15 maja: piłkarzyki i ping-pong na placu zabaw Malgoza w Parku Kultury Zielonka.

21 maja: Gra milionerów na Sali Gier Center Warsaw Self.

22 maja: fotograficzna przygoda w Parku Pola Mokotowskiego.

23 maja: drużynowe gry typu „Łamigłówki dla całej rodziny” podczas Nocy Muzeów w Muzeum Narodowym.

Udział w tych wydarzeniach jest oczywiście bezpłatny! Będzie to doskonała okazja, aby pobawić się całą rodziną i nawiązać najlepsze wspomnienia. Zatem do zobaczenia 15 maja na placu zabaw Malgoza!

Warszawa jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast na świecie, a jej mieszkańcy cenią sobie atrakcje oferowane dla całej rodziny. Tym razem chcemy wyjść naprzeciw potrzebom warszawiaków i zorganizować lokalne gry i zabawy dla dzieci i rodziców.

Organizowany wyjazd będzie obejmował grę w mini golfa, a także różnego rodzaju gry planszowe i sprzęt do gier edukacyjnych przeznaczonych dla całej rodziny. By jeszcze bardziej uatrakcyjnić czas spędzony ze sobą przygotowaliśmy także nagrody dla najlepszych uczestników oraz poczęstunek dla wszystkich chętnych.

Aby wziąć udział w naszych zabawach, prosimy zarezerwować terminy już teraz! Harmonogram gier i zabaw będzie dokładnie opublikowany na naszej stronie, więc każdy ma możliwość sprawdzenia go i planowania swojego czasu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie rodzinny ze stolicy lub okolic!

W Warszawie odbywają się coraz więcej lokalnych gier i zabaw dla dzieci i rodziców! Aby było łatwiej uzyskać informacje o nadchodzących wydarzeniach, przygotowaliśmy harmonogram. W ten sposób rodzice będą mogli podejrzeć daty, miejsca i poziom skomplikowania gier lub zabaw.

Harmonogram jest naprawdę prosty: wystarczy wejść na stronę internetową, wybrać miejsce, w którym chcesz poszukać lokalnych gier i zabaw dla swoich dzieci oraz podaj daty, jakie Ci odpowiadają. Po zatwierdzeniu informacji ukazany Ci harmonogram wszystkich interesujących Cię wydarzeń.

Gry i zabawy są dobre dla dzieci na wszystkich etapach rozwoju. Gra łamigłówkami aktywuje ciało i umysł, jeżeli tylko borykasz się ze swojego rodzaju brakiem umiejętności – to idealne rozwiązanie. Z kolei gry pomagają w nauce asertywności, podejmowania decyzji i radzenia sobie ze stresem. Pomyśl o tym, że Twoje dziecko może być ważnym aktorstwem podczas zabaw z innymi maluchami, co doprowadzi do radosnego i interesujacego sposobu na spędzanie czasu.

Co ważne – tego rodzaju aktywności wpłyną pozytywnie nie tylko na Czinne dziecko, ale także na jego rodziców i opiekunów – bowiem bawienie się z maluchami może być naprawdę buenym źródłem relaksu.

Dzieci i rodzice w stolicy będą mieli okazję wziąć udział w organizowanych lokalnych grach i zabawach! W Warszawie oferujemy interaktywne bezpłatne wydarzenia dla całej rodziny. Lokalne gry i zabawy służą jako doskonała okazja do łączenia się i budowania więzi między dziećmi z różnych środowisk oraz nawiązywania kontaktów między rodzicami i uczestnikami różnych grup.

Zajrzyjcie do naszej strony internetowej, aby poznać harmonogram proponowanych lokalnych gier i zabaw. Możecie również śledzić nasze profile na Facebooku lub Instagramie, a my będziemy informować o nowych lokalnych grach i zabawach dostępnych w Warszawie.

Organizowane przez nas lokalne gry i zabawy służą zaspokajaniu potrzeb społeczno-kulturalnych mieszkańców Warszawy oraz przyczynianiu się do rozwoju ich doświadczeń poprzez poznawanie kultur odmienne od ich własnej. Prosimy, żeby rodzice – biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe – przekazywali drobne datki na cele organizacji społecznych w trakcie trwania lokalnych gier i zabaw. Jesteśmy pewni, że to poświęcenie umożliwi innym mieszkańcom stolicy czerpanie korzyści z naszych inicjatyw promujących integrację społeczną.